בניית אתר

חנות וירטואלית

מערכת SHOPIFY הינה מערכת בינלאומית לניהול חנויות וירטואליות עם יותר מ-150,000 אלף לקוחות. אנו מציעים יעוץ והדרכה על המערכת. בנוסף בונים ומעצבים תבניות עיצוב מבוססות לקוח. מערכת מאפשרת להפעיל חנות וירטואלית תוך ימים ספורים.

תצרו קשר לפרטים נוספים.

בניית אתר

עיצוב אתר

עיצוב אתר אינטרנט נועד להדגיש יחודיות של העסק, להבדיל אותו ממתחריו, לשמור על מיתוגו, להעביר מסרים שיווקיים ולשכנע לקוחות! לעיצוב אתר יש חלק חשוב ביותר בהנעה לפעולה של משתמשים, השגת יעדים והצלחת מיזם כולו! לכן אנו משקיעים מאמצים רבים בעיצוב שמותאם ללקוח וקהל יעד שלו אחרי מחקר מקיף על מתחריו בארץ ובחו"ל.

תוכלו לעיין בתיק עבודות שלנו ולספר לנו מה אהבתם.

בניית אתר

אפיון אתר

אפיון אתר אינטרנט מאפשר לחסוך זמן ומשאבים יקרים בתהליך בנייה ועיצוב אתר! מגדיר מטרות וקהל יעד של לקוח, עוזר לחלק תוכן אתר בצורה אופטימלית ויעילה. זהו שלב ראשוני בכל תהליך בניית אתר ואנו ממליצים עליו מניסיון. אפיון אתר אינטרנט מאפשר ללקוח להיות מעורב יותר בתיכנון הפרויקט והצלחתו.

כמו שלא מתחילים לבנות בניין בלי תכנון, כך גם לא בונים אתר אינטרנט בלי אפיון.

בניית אתר

בניית אתר

אנו מתמחים בבניית אתרים מבוססים על מערכות ניהול תוכן פופולריות, מתקדמות ונוחות לשימוש, כמו WordPress ו-Joomla. אנחנו מקפידים לשמור על הסטנדרטים הבינלאומיים (W3C), להשתמש בטכנולוגיות מתקדמות ביותר כמו HTML5, CSS3 ו-JQUERY ולהתאים את האתרים שלנו לרוב דפדפנים, מערכות הפעלה ומנועי חיפוש נפוצים.

איכות המוצרים ושביעות רצונם של הלקוחות שלנו הוא הפרסום הטוב ביותר ומפתח להצלחתינו.